Translate

mercredi 28 novembre 2012

Usługi malarskie

Usługi malarskie:

Kompleksowe usługi malarskie:

Jesteśmy ekipą specjalizująca się wyłącznie w kompleksowych usługach malarskich takich jak: fresk, mural, malowanie wnętrz różnymi technikami, malowanie metodami natryskowymi za pomocą pistoletów jak i tradycyjnymi technikami malarskimi, przygotowanie ścian do malowania, drobne zaprawki takie jak usuwanie dziur, równanie nierówności.

Największym naszym plusem jest to ze specjalizujemy się w wąskiej dziedzinie malowanie, naszą ekipę wyróżnia wieloletnie doświadczenie, oraz zgrany zespół fachowców który z zaangażowaniem wykonuje swój fach.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy każde nasze zlecenie malarskie zostanie wykonane profesjonalnie w najwyższych standardach jakości.

CENNIK USŁUG MALARSKICH PODZIELONY ZE WZGLĘDU NA RODZAJ MALOWANIA:

NAZWA USŁUGIOPIS USŁUGI MALARSKIEJCENA USŁUGI MALARSKIEJ
Malowanie dwókrotne w jednym kolorze
  • sufitu i ścian w jednym kolorze
  • malowanie tradycyjna metodą za pomocą wałka
m2 od 6,00 zł.
Malowanie dwókrotne w dwóch kolorach
  • sufit i ściany w jednej kolorystyce
  • malowanie tradycyjna metodą za pomocą wałka
m2 od 7,50 zł.
komórka1komórka2komórka3
komórka1komórka2komórka3
komórka1komórka2komórka3
komórka1komórka2komórka3
komórka1komórka2komórka3
komórka1komórka2komórka3
komórka1komórka2komórka3
komórka1komórka2komórka3
komórka1.............komórka2............................................................komórka3.........

Malujemy szybko

Chcecie szybko uporać się z malowaniem pomieszczeń? Boicie się nieprofesjonalnych ekip i miernej jakości wykonania usługi? Macie mało czasu by pilnować i doglądać ekip? Jeśli chcecie mieć szybko i sprawnie odświeżone wnętrze, skontaktujcie się z nami. Jesteśmy firma która oferuje kompleksowe usługi malarski.

Jesteśmy zawodowcami

Wiecie dlaczego warto skorzystać z naszych usług malarskich? Ponieważ poprzez wieloletnie doświadczenie i organizację pracy potrafimy wymalować każde pomieszczenie od artystycznego malowania ścian fresków i malowideł ściennych po tradycyjne usługi malarskie. Nasza usługa jest kompletna od przygotowania pomieszczenia do malowania, ściany, wymalowania po sprzątanie po swojej pracy.Usługi malarskie wykonujemy na terenie województwa: Kujawsko-Pomorskiego, Mazowieckiego, Lubelskiego

GALERIA NIEKTÓRYCH NASZYCH PRAC MALARSKICH:
Warszawa, kompleksowe usługi malarski
Warszawa, kompleksowe usługi malarskie
Warszawa, usługi malarskie, malowanie ścian
Warszama, ekipa malarska, kompleksowe usługi malarskie

Oprócz kompleksowych usług malarskich, malowania natryskowego wielkich powierzchni, oraz tradycyjnych usług malarskich takich jak malowanie wałkiem zajmujemy się również: ARTYSTYCZNYM MALARSTWEM ŚCIENNYM, mural, fresk ścienny. Malujemy kluby, dyskoteki, bary, przedszkola, salony fryzjerski, pokoje dziecięce, gabinety itp.komplekssowe usługi malarskie
Malarstwo ścienne.
Enregistrer un commentaire

AddThis